Prowadzący

KATARZYNA I WAWRZYNIEC MICHALAKOWIE

Jesteśmy małżeństwem od kilkunastu lat i mamy troje dzieci – Gabrysię, Huberta i Antosię, oraz zaadoptowaną na odległość (bo aż w Zambii) córeczkę Rosemary. 

Oprócz tego, że jesteśmy doświadczeni kilkunastoletnią praktyką rodzinnej sielanki (weszliśmy w okres dojrzewania naszych dzieci), mamy przygotowanie do poradnictwa rodzinnego. Oboje jesteśmy doradcami rodzinnymi, a dokładnie dyplomowanymi nauczycielami naturalnej metody planowania rodziny (metody „angielskiej podwójnego sprawdzenia”).

Jesteśmy oboje z wykształcenia filozofami, ale na kursie nie będziemy przynudzać. Kasia jest dodatkowo terapeutą rodzinnym i prowadzi indywidualne spotkania dla narzeczonych w poradni przy klasztorze o.o. Dominikanów w Łodzi

 

IZABELA POTEMPA

Żona jednego męża, mama trzech córek. Z wykształcenia i zamiłowania pedagog, mediator, o mało co teolog. Z życiowej konieczności logistyk firmy zwanej „Rodziną Wielodzietną”.

 

TOMASZ ZAMORSKI OP

Dominikanin, kaznodzieja i homileta. Prowadzi warsztaty kaznodziejskie dla księży i uczy współbraci w Krakowie jak mówić kazania. W swoim czasie katecheta, duszpasterz dzieci, potem przez kilka lat młodzieży, pracownik Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, przeor, kapelan mniszek dominikańskich.